_q31_

_q32_

_q33_

_q34_

_q41_

_q42_

_q43_

_q44_

در زندگی تک‌تک ما، ریسک هایی وجود دارد که برای بعضی از آنها تدابیری اندیشیده‌ایم و برای برخی از آنها به دلیل نبود راه حل مناسب و یا عدم آگاهی از آن راه حل درست، تاکنون برنامه‌ای نداشته ایم. بیمه های زندگی، نوع جدیدی از خانواده بیمه های اشخاص هستند که ریسک زندگی افراد را هم از لحاظ سلامتی و حیات و هم از نظر اقتصادی و آینده زندگی فرد و خانواده وی تحت پوشش می دهد. در بیمه های زندگی معمولا برای حدود سی سال زندگی آتی فرد برنامه ریزی می شود و بیمه شده با پرداخت حق بیمه که معمولا هر سال افزایش می یابد علاوه بر اینکه تحت پوشش خدمات بیمه ای نظیر غرامت فوت، حادثه و بیماری قرار می گیرد، در هر زمان می تواند اندوخته سرمایه پس انداز شده خود را که نتیجه سود تضمینی و سود مشارکت در منافع از محل سرمایه گذاری آن توسط شرکت بیمه است بازخرید نماید، یا با پشتوانه آن وام بدون ضامن بگیرد و یا اینکه با تبدیل آن به مستمری مادام العمر، با اتمام زمان بیمه، فرد و ذینفعان وی به صورت ماهیانه حقوق دریافت کنند.
بیمه های زندگی در دنیا بسیار مورد توجه قرار گرفته است و در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته هر فرد دارای چندین بیمه زندگی است و با این اقدام آینده خود و خانواده اش را تضمین نموده است. در ایران نیز چند سالی است که بیمه های زندگی به عنوان راه حل مناسبی برای سلامت و آینده اقتصادی خانواده ها توصیه می گردد. کارمزد فروش و بازاریابی بیمه های زندگی در ایران کارمزد بسیار بالایی است. به همین خاطر این نوع بیمه به طور وسیع در جامعه در حال گسترش است. ولی با توجه به نحوه ارائه آن و عدم آگاهی مناسب متقاضیان از خدمات متنوع بیمه های زندگی نتوانسته به جایگاه اصلی خود در کشور برسد.

در عصر حاضر، کاربرد فناوری های نوین مالی و بلاکچین به دلیل ویژگی های غیرمتمرکز بودن داده ها، سرعت و سهولت کاربری، شفافیت جریان اطلاعات، محرمانگی با مدیریت دسترسی، امنیت فوق العاده و رعایت حریم خصوصی در همه صنایع به خصوص در حوزه های بانکی، بیمه ای، سرمایه گذاری، حمل و نقل و زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار گرفته و توسعه یافته است.
با ورود فناوری بلاکچین در بیمه های زندگی، نسل جدیدی از این بیمه تحت عنوان «بیمه های زندگی رمزپایه» با قابلیت های منحصر به فرد مطرح شده است که علاوه بر تسهیل، تسریع، شفافیت و محرمانگی در فرآیندهای اداری و سرمایه گذاری بیمه ای، دو امکان خاص و ویژه نوین را نیز به خصوصیات قبلی بیمه های زندگی اضافه نموده است: «قابلیت تبادل و انتقال بیمه نامه (توافقی)» و «معافیت از پرداخت حق بیمه (پرداخت یکجا)»
اضافه شدن این دو ویژگی موجب تحول در صنعت بیمه های زندگی در سراسر دنیا شده است. در بیمه های زندگی رمزپایه، بیمه شده در هر لحظه می تواند سنوات یا امتیاز وام بیمه نامه خود را به صورت توافقی واگذار نمایند و یا با پرداخت کمتر از 10 درصد از کل حق بیمه سنوات، از 90 درصد معافیت پرداخت حق بیمه در سالهای بعد بهره مند شود.
شبکه زر به عنوان نخستین مجموعه پیشرو در کشور بیمه های زندگی رمزپایه را تحت عنوان بیمه «زر» در از طریق شرکتهای بیمه ایران، البرز، تعاون و تجارت نو ارائه نموده است و موفق گردیده یکی از بهترین طرح های این بیمه را برای هموطنان عزیز فراهم سازد.

شبکه زر به عنوان مجموعه ای پیشرو در توسعه فناوری های نوین مالی و بلاکچین در ایران، پایه گذار طرح بیمه زندگی رمزپایه (زر) در کشور است. این طرح که با همکاری شرکتهای بیمه ای دارای توانگری مالی سطح یک از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بر اساس واحد رمزپایه ثابت بین المللی ایرانی ZAR (هر واحد زر معادل ۰.۰۷ دلار = حدود ۱۷۰۰۰ ریال) طراحی، پیاده سازی و ارائه شده است و در آن بیمه نامه به مدت ۳۰ سال و همزمان یک رمزدارایی زرهوشمند با پشتوانه شبکه زر به ازای هر فرد صادر می شود که ارزش پایه آن در زمان عرضه اولیه ۵۰۰۰ زر است و ارزش واقعی آن به صورت تضمینی برپایه سود مشارکت در منافع افزایش یافته و در پایان مدت بیمه نامه ارزشی معادل حداقل ۱.۰۰۰.۰۰۰ زر خواهد یافت و علاوه بر آنکه ارزش ذاتی آن با پشتوانه دارایی توسط بیمه تضمین شده است و ارزش آتی آن بر حسب ارز بین المللی افزایش می یابد، ارزش لحظه ای آن نیز در بازار معاملاتی به صورت توافقی و بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می گردد و در هر زمان و سراسر دنیا قابل تبادل و انتقال و یا تبدیل به هر ارز یا رمزارز معتبری را دارد.
در این طرح هر فرد می تواند از هر شرکت بیمه ای حداکثر ۱۵ واحد بیمه زندگی رمزپایه (زر) دریافت نمایند و علاوه بر افزایش لحظه ای ارزش سرمایه و قابلیت تبادل آن، تحت پوشش بیمه فوت به هر علت تا سقف ۲ میلیارد تومان به ازای هر شرکت بیمه ای قرار می گیرد و در صورت فوت علاوه بر اندوخته بیمه ای تضمین شده و سود مشارکت در منافع، این مبلغ نیز به خانواده وی در قالب غرامت و یا مستمری مادام العمر پرداخت می گردد. همچنین افراد در طول مدت بیمه نامه می توانند با توثیق رمزدارایی زرهوشمند خود از تسهیلات اعتباری و وام بدون ضامن استفاده نمایند و یا با سپرده گذاری آن به صورت روزشمار پاداش دریافت نمایند.

_q24_

با ظهور صنعت ارزهای دیجیتال، فرصت‌های درآمدزایی زیادی منحصر به این پدیده به وجود آمده که یکی از بهترین آنها، استخراج رمزارزها است. در پاسخ به این پرسش می توان گفت بله، هر فردی بر حسب تجهیزات سخت افزاری و نرم افزارهای کاربردی که استفاده می کند امکان استخراج انواع رمزارز را دارد گوشی های تلفن همراه، نوت بوک ها و کامپیوترها معمولا توان پردازش بالایی برای استخراج رمزارزها ندارند و صرفه اقتصادی زیادی ندارد با این حال برخی از منتشر کنندگان رمزارزها به کاربران دارند این تجهیزات امکانی را می دهند که بتوانند با کمترین توان محاسباتی اما به صورت محدود رمزارز استخراج کنند
رمزارزها یه طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند: با قابلیت استخراج (اثبات کار)، با قابلیت دریافت (اثبات سهام) و رمزدارایی ها (با پشتوانه) تقسیم می شوند. رمزارزهای قابل استخراج (اثبات کار) معمولا حاصل پردازش تأیید تراکنشات شبکه هستند و برای استخراج آنها نیاز به GPU ، CPU ، HARD و یا مدارهای مجتمع اختصاصی است که هریک کارکرد و مزایا و معایب خود را دارند. افراد حرفه ای فعال در حوزه استخراج معمولا از جدیدترین تجهیزات و نرم افزارهای استخراج و فناوری های روز بهره می گیرند تا بتوانند خروجی بیشتری با صرف انرژی کمتری دریافت کنند.

استخراج ابری (Cloud Mining) روشی جایگزین برای استخراج ارز دیجیتال به روشِ معمولی است. استخراج ابری معمولاً به عنوان روشی مطلوب‌تر برای استخراج کوین‌های دیجیتال برای افرادی که از نظر فنی مهارت ندارند و همچنین کسانی که مایل به نگهداری سخت‌افزار و یا استفاده از نرم‌افزارهای مرتبط نیستند، در نظر گرفته می‌شود.
استخراج ابری به دو صورت انجام می شود، حالت اول توسط ناشران رمزارزها به تعداد محدود به کاربران سهمیه اختصاص می یابد. آنها از اینکه نودهای شبکه بلاکچین اختصاصی آنها بیشتر شود و کیف های پول بیشتری در سراسر دنیا رمزارز جدید آنها را داشته باشد که علاوه بر افزایش اعتبار و معروفیت، ارزش رمزارز منتشر شده هم بیشتر می شود. به همین خاطر است که معمولا در برنامه ریزی های خود تعداد قابل توجهی را به صورت عرضه هدیه (ایردراپ) و یا استخراج حتی با کمترین توان پردازشی اختصاص می دهند.
در حالت دوم استخراج ابری توسط مجموعه هایی انجام می شود که توانایی مدیریت منابع سخت افزاری و سرمایه گذاری کاربران را دارند. کاربران می توانند با شناسایی این دسته از رمزارزها با گوشی یا کامپیوتر معمولی هم کسب درآمد کنند. علاوه بر آن به تازگی امکانی برای این دسته از کاربران فراهم گردیده است که بتوانند از ظرفیت خالی سرورهای مجازی برای استخراج رمزارز موردنظر خود استفاده کنند.
استفاده از هر دو گزینه به کاربرانی که به تازگی به این فناوری نوظهور پیوسته اند، پیشنهاد و توصیه می شود. زیر با کمترین هزینه و فقط با آگاهی مناسب می توانند درآمد قابل توجهی کسب نمایند.

توان پردازش ابری به مجموعه اقداماتی اطلاق می شود که مجموعه های استخراج ابری برای توسعه زیرساخت سخت افزاری، نودهای شبکه، کیف های پول فعال و افزایش تراکنشات شبکه از طریق کاربران انجام می دهند.
هرچه میزان نودهای شبکه بیشتر باشد و کاربران بیشتری در فرآیندهای استخراج و تبادل تراکنشات نقش ایفا کنند و رمزارزهای بیشتری در کیف پول ها جریان داشته باشد شبکه فعال تر بوده و توان آن افزایش خواهد یافت.
به همین دلیل معمولا مجموعه ها پاداش و امتیازات خاصی را به خوشه های فعال و کاربران پیشتاز اعطاء می کنند تا با ایجاد تمایز و افزایش انگیزه اعضای خوشه، توان پرداش ابری خوشه و به همان نسبت قدرت محاسباتی شبکه ارتقاء یابد.
در هر شبکه ای که توان پردازش آن بیشتر باشد، امکان استخراج رمزارزهای آن بالاتر می رود. علاوه بر آن با ایجاد حس اعتماد به ناشران رمزارزها، آنها این شبکه ها را به عنوان میزبان برای فرآیند توزیع و استخراج انتخاب می کنند که با این هم افزایی پاداش بیشتری نیز به اعضای خوشه های ابری و کارمزد مناسبی به شبکه اختصاص خواهد یافت که همه ذینفعان در منافع حاصل از آن به صورت عادلانه شریک خواهند بود.

توان پردازش ابری با ارتقاء تجهیزات سخت افزاری و ماینرها، افزایش نودهای فعال شبکه، بالا رفتن موجودی کیف پول های کاربران، تعدد تراکنشات شبکه توسط اعضاء و اضافه شدن رمزارزهای جدید به شبکه و همچنین پویایی شبکه که نتیجه هم افزایی کاربران پیشتاز و کاربران معمولی است افزایش می یابد.
به طور کلی توان پردازش ابری هر خوشه به میزان فعالیت اعضای آن نسبت مستقیم دارد و توان مجموع خوشه ها در توان پردازش ابری مرکزی نقش تعیین کننده ای دارد و هرچه فعالیت بیشتر شود منافع مشترک همه ذینفعان هم بیشتر خواهد شد.

مجموعه های فعال در حوزه استخراج ابری معمولا یک ماشین حساب محاسباتی بر اساس پارامترهایی که از نظر آنها برای افزایش توان ابری شبکه تأثیرگذاری بیشتری دارد طراحی و پیاده سازی می کنند و کاربران از طریق آن می توانند برای آینده خود برنامه ریزی کنند و بر اساس آن هدف گذاری و فعالیت نمایند.

_q51_

_q52_

_q53_

_q54_

_q61_

_q62_

_q63_

_q64_

_q65_

_q71_

_q72_

_q73_

_q74_

_q81_

_q82_

_q83_

_q84_

_q91_

_q92_

_q93_

_q94_

_q101_

_q102_

_q103_

_q104_

_q61_

_q62_

_q63_

_q64_

_q65_

فناوری های نوین مالی شبکه زر
ابزاری قدرتمند برای کسب درآمد
و ورود به سرزمین فرصتهای طلایی

ابزارهای

گام ۱) به سرزمین استخراج ابری بپیوندید

فناوری هوشمند شبکه زر با همکاران نخبگان ایرانی خارج از کشور نوآوری های متعددی را در حوزه های فناوری های نوین مالی، بلاکچین و متاورس عرضه نموده است که تعدادی از نوآوری های قابل ارائه را مشاهده می نمایید.

گام ۲) خوشه ابری ویژه خودتان را بسازید

فناوری هوشمند شبکه زر با همکاران نخبگان ایرانی خارج از کشور نوآوری های متعددی را در حوزه های فناوری های نوین مالی، بلاکچین و متاورس عرضه نموده است که تعدادی از نوآوری های قابل ارائه را مشاهده می نمایید.

گام ۳) توان پردازش خوشه را افزایش دهید

فناوری هوشمند شبکه زر با همکاران نخبگان ایرانی خارج از کشور نوآوری های متعددی را در حوزه های فناوری های نوین مالی، بلاکچین و متاورس عرضه نموده است که تعدادی از نوآوری های قابل ارائه را مشاهده می نمایید.

با قراردادهای هوشمند «فناوری شبکه زر»

همه لحظه های زندگی تان «زر» می شود!

فناوری هوشمند شبکه زر با همکاران نخبگان ایرانی خارج از کشور نوآوری های متعددی را در حوزه های فناوری های نوین مالی، بلاکچین و متاورس عرضه نموده است که تعدادی از نوآوری های قابل ارائه را مشاهده می نمایید.

چرا شبکه زر؟

فناوری هوشمند شبکه زر با همکاران نخبگان ایرانی خارج از کشور نوآوری های متعددی را در حوزه های فناوری های نوین مالی، بلاکچین و متاورس عرضه نموده است که تعدادی از نوآوری های قابل ارائه را مشاهده می نمایید.

فعالیت رسمی و قانونی

ما از جدیدترین فناوری ها در این اکوسیستم استفاده می کنیم که ما را از بقیه متمایز می کند

بلاکچین اختصاصی هیبریدی

به عنوان یک سازمان مالی ، ما در زمینه بلاک چین فعالیت می کنیم. این همان چیزی است که ما اعتبار خود را می نامیم

همسو با فناوری روز دنیا

ما از جدیدترین فناوری ها در این اکوسیستم استفاده می کنیم که ما را از بقیه متمایز می کند

صندوق سرمایه گذاری رمزپایه

ما از جدیدترین فناوری ها در این اکوسیستم استفاده می کنیم که ما را از بقیه متمایز می کند

کیف پول امن رمزپایه

عملکرد و سرعت بالا در ارائه خدمات به کاربران بخشی جدایی ناپذیر از تعهد ما است

استخر بین المللی رمزارز

به عنوان یک سازمان مالی ، ما در زمینه بلاک چین فعالیت می کنیم. این همان چیزی است که ما اعتبار خود را می نامیم

بازار مبادلات غیرمتمرکز

عملکرد و سرعت بالا در ارائه خدمات به کاربران بخشی جدایی ناپذیر از تعهد ما است

زیرساخت استخراج ابری

سیستم زر کاملاً رمزگذاری شده است و اطلاعات کاربران توسط شرکت حفظ می شود و هرگز به هیچ سازمانی داده نمی شود.

برای آغـاز تحولی بـزرگ آماده اید؟ همین الان از اینجا شروع کنید!